תמונת דף
תקציר
ברבע השלישי (יולי-ספטמבר) 2010
במשלחי יד הבאים נמצא יחס בין היצע לביקוש נמוך מ-1 כלומר, במקצועות אלה הביקוש לעובדים עולה על ההיצע:
בקרב מנתחי מערכות ובעלי משלח יד אקדמי במדעי המחשב; מהנדסים אזרחיים; מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה; מהנדסי מחשבים; מהנדסי תעשייה וניהול; רופאים; הנדסאי אלקטרוניקה וטכנאי אלקטרוניקה; הנדסאי מכונות וטכנאי מכונות; מעבדי שבבים; פועלי ייצור של ציוד אלקטרוני, ובקרב נהגי מוניות ונהגי אוטובוסים.
במשלחי יד הבאים נמצא יחס בין היצע לביקוש גבוה מ-10: בקרב מזכירים/ות; בקרב חצרנים ושמשים ובקרב עובדים בלתי מקצועיים באריזה ביד.